Mascara PUPA Vamp Extreme – test

Luty 10th, 2016

To jedna z najlepszych maskar z silikonową szczoteczką, której używałam. Jeśli zatem szukasz swojego mascarowego ideału, wypróbuj koniecznie ten tusz!!! Aplikacja nim to łatwizna. Wystarczy dosłownie kilka ruchów, aby precyzyjnie pokryć rzęsy pięknym, głębokim kolorem. Już pierwsze użycie daje spektakularny efekt. Kształt szczoteczki sprawia, że idealnie maluje też krótkie rzęsy, rosnące w wewnętrznym kąciku. Jedna aplikacja sprawia, że nasze rzęsy są podkręcone i wydłużone.

DSC07913

Tusz ma bardzo nowoczesne opakowanie, które z pewnością skusi niejedną fankę designu. Nowoczesny, kobiecy kosmetyk, który skrywa w sobie świetną jakość.

DSC_0849Szczoteczka dopasowuje się do kształtu powieki, dzięki czemu za jednym zamachem maluje wszystkie rzęsy.

DSC_0899

DSC07910DSC07923

Uwielbiam ten tusz głównie za to, ze kompletnie się nie rozmazuje, zniósł nawet wizytę w saunie. Zaczęłam nim nawet malować rzęsy na dolnej powiece (nie robiłam tego, bo zwykle miałam po całym dniu ciemno pod oczami). Jedynym minusem jest to, ze nie jest go łatwo wieczorem zmyć. Mascara jest do kupienia w perfumeriach Douglas oraz  pod linkiem https://www.douglas.pl/douglas/Makija%C5%BC-Oczy-Tusze%20do%20rz%C4%99s-Pupa-Makija%C5%BC-oczu-Vamp%21-Extreme_productbrand_3000077936.html?sourceRef=qb1hwnb8r

Komentarz